Papierové utierky v rolke so stred. odvíjaním 2-vrstv. TORK Basic biele M2 (6ks)
Kód
HY509244
62,48 € 50,80 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Kategória: Papierové utierky
Tork Basic dvojvrstvová papierová utierka je ideálna na základné úlohy utierania, na ručné utieranie a tam, kde je dôležitá úspora nákladov. Táto papierová utierka sa môže používať v Tork® zásobníku na kotúče so stredovým odvíjaním, ktorý je vysokokapacitným, viacúčelovým riešením pre profesionálne prostredia, kde sú na utieranie povrchu potrebné obe ruky.
Farba: biela
Šírka kotúča: 21.5 cm
Priemer kotúča: 19.5 cm
Návin kotúča: 148.5 m
Farba: biela
Šírka kotúča: 21.5 cm
Priemer kotúča: 19.5 cm
Návin kotúča: 148.5 m
| Hmotnosť | 7.100000 |
|---|---|
| Výrobca | TORK |
| Ean | 7322540578713 |
| Šírka | 21.5 cm |
| Typ | v roliach |
| Farba | biela |
| Rozmer | 21,5 x 33 cm |
| dĺžka | 33 cm |
| vyska | - cm |
| Eko produkt | Nie |
| Hrúbka | 2-vrstvové |
| Materiál | papier |






































































































































































