Papierové utierky v rolke 2-vrstvové KATRIN Plus System, biele, návin 150 m, celulóza, 6 ks
Kód
HY460102
99,00 € 80,49 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Kategória: Papierové utierky
Vysoko kvalitné dvojvrstvové papierové utierky vyrobené z výberového recyklu. Jedna rolka umožňuje osušenie rúk až pre 660 používateľov. Návin 160 m. Balenie 6 ks.
| Hmotnosť | 10.260000 |
|---|---|
| Výrobca | Katrin |
| Ean | 6414301097449 |
| Šírka | 19 cm |
| Farba | biela |
| Rozmer | 19 x 21 x 19 cm |
| dĺžka | 16000 cm |
| vyska | 21 cm |
| Eko produkt | Nie |
| Materiál | 100% recyklovaný |




































































































































































