Papierové utierky v rolke 2-vrstvové 100% celulóza Autocut, návin 130 m (1 ks)
Kód
HY165300
9,29 € 7,55 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Kategória: Papierové utierky
Rolka s dvojvrstvovými papierovými uterákmi zo 100% celulózy do systémového zásobníka SHP. 80% belosť, farba biela. Cena je uvedená za 1 rolku. Väčšie balenie 6 ks.
Parametre:
- dvojvrstvová biela 100% celulóza
- návin 130 metrov
- veľkosť kotúča: priemer19 cm x výška 21 cm
Parametre:
- dvojvrstvová biela 100% celulóza
- návin 130 metrov
- veľkosť kotúča: priemer19 cm x výška 21 cm
| Hmotnosť | 1.040000 |
|---|---|
| Výrobca | Harmony |
| Šírka | - cm |
| Typ | v roliach |
| Farba | biela |
| Rozmer | 130 m x 21 cm |
| dĺžka | 13000 cm |
| vyska | 21 cm |
| Eko produkt | Áno |
| Hrúbka | 2-vrstvové |
| Materiál | celulóza |








































































































































































