Papierové utierky v rolke 2-vrstv. TORK biele W1/W2 (2 ks)
Kód
HY130041
61,99 € 50,40 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Kategória: Papierové utierky
Pevné papierové utierky Tork Plus sú dokonalým viacúčelovým riešením na utieranie tekutín, mierne znečistených povrchov a udržiavanie čistých rúk. Vďaka povrchovej úprave QuickDry sú savejšie ako bežný papier.
Návin: 255 m
Šírka: 23,5 cm
Dĺžka: 34 cm
Priermer: 7,1 cm
Rozmer útržku: 34 x 23,5 cm
Počet útržkov: 2 x 750
Návin: 255 m
Šírka: 23,5 cm
Dĺžka: 34 cm
Priermer: 7,1 cm
Rozmer útržku: 34 x 23,5 cm
Počet útržkov: 2 x 750
| Hmotnosť | 4.650000 |
|---|---|
| Výrobca | TORK |
| Ean | 7322540182293 |
| Šírka | 23.5 cm |
| Typ | v roliach |
| Farba | biela |
| Rozmer | 255 m x 23,5 cm |
| dĺžka | 34 cm |
| Eko produkt | Áno |
| Hrúbka | 2-vrstvové |
| Materiál | papier |




































































































































































