Papierové utierky v rolke 1-vrstv. TORK, biele W1/2, 2 ks
Kód
HY131135
58,99 € 47,96 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Kategória: Papierové utierky
Tork jednovrstvová viacúčelová papierová utierka je ideálna na ľahké úlohy čistenia a na utieranie rúk. Túto papierovú utierku možno použiť v Tork stojanových zásobníkoch na podlahu či na stenu, ktoré sú vyvinuté na bezpečné, účinné a spoľahlivé použitie, prípadne v Tork maxi zásobníkoch so stredovým odvíjaním, ktoré sú vyvinuté na jednoduchšie dávkovanie jednou rukou.
Dĺžka kotúča: 460 m
Šírka kotúča: 24,50 cm
Priemer kotúča: 25 cm
Počet útržkov: bez perforácie
Dĺžka útržku: 40 cm
Vnútorný priemer dutinky: 7,10 cm
Počet vrstiev: 1
Farba: biela
Dĺžka kotúča: 460 m
Šírka kotúča: 24,50 cm
Priemer kotúča: 25 cm
Počet útržkov: bez perforácie
Dĺžka útržku: 40 cm
Vnútorný priemer dutinky: 7,10 cm
Počet vrstiev: 1
Farba: biela
| Hmotnosť | 2.930000 |
|---|---|
| Výrobca | TORK |
| Ean | 7310791200903 |
| Šírka | 24.5 cm |
| Typ | v roliach |
| Farba | biela |
| Rozmer | 24,50 x 40 cm |
| dĺžka | 40 cm |
| vyska | cm |
| Eko produkt | Nie |
| Hrúbka | 1-vrstvové |
| Materiál | čerstvé a recyklované vlákna |




































































































































































