Papierové servítky 2-vrstvové, 33 x 33 cm, béžové, 250 ks
Kód
EC869090
9,99 € 8,12 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Kategória: Servítky,obrúsky
Obrúsok (PAP FSC Mix) 2-vrstvový, béžový, 33 x 33 cm [250 ks].
| Hmotnosť | 0.906000 |
|---|---|
| Výrobca | Nezaradený |
| Ean | 8591199869094 |
| Šírka | 33 cm |
| Farba | béžová |
| Rozmer | 33 x 33 cm |
| dĺžka | 33 cm |
| vyska | 0.1 cm |
| Eko produkt | Nie |
| Hrúbka | 2-vrstvové |
| Materiál | papier |






































































































































































