Papierové servítky 1-vrstvové GASTRO 33 x 33cm modré (100 ks)
Kód
HY070503
2,89 € 2,35 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Kategória: Servítky,obrúsky
Jednovrstvové papierové servítky. Rozmery 33 × 33 cm. Väčšie balenie: 12 balení. V balení 100 kusov servítok.
Farba modrá.
Farba modrá.
| Hmotnosť | 0.190000 |
|---|---|
| Výrobca | Wimex |
| Ean | 8591199705033 |
| Šírka | 33 cm |
| Farba | modrá |
| Rozmer | 33 x 33 cm |
| dĺžka | - cm |
| vyska | 33 cm |
| Eko produkt | Áno |
| Hrúbka | 1-vrstvové |
| Materiál | papier |






































































































































































