Papierové servítky 1-vrstvové 33 x 33cm biele (100 ks)
Kód
HY022000
1,39 € 1,13 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Kategória: Servítky,obrúsky
Jednovrstvové papierové servítky. Rozmery 330 × 330 mm. Väčšie balenie: 70 balení. V balení 100 kusov servítok.
Farba biela.
Materiál : 100% celulóza
Farba biela.
Materiál : 100% celulóza
| Hmotnosť | 0.170000 |
|---|---|
| Ean | 8586023751669 |
| Šírka | 33 cm |
| Farba | biela |
| Rozmer | 33 x 33 cm |
| dĺžka | - cm |
| vyska | 33 cm |
| Eko produkt | Áno |
| Hrúbka | 1-vrstvové |
| Materiál | celulóza |






































































































































































