Pantum CP2100DW color laser, 20 str./min., WiFi, duplexní tisk
Hodnotenie:
0%
Kód
CP2100DW
Zostáva len 10 ks
ks
Mimořádný poměr ceny a výkonu. Automatický oboustranný barevný tisk. USB + NET + WiFi. LCD displej.
Nejnižší náklady na tisk ve své třídě.
Specifikace tisku
Rychlost tisku (A4/LTR) A4: 20 str./min; LTR:21 str./min
Rychlost oboustranného tisku A4/LTR: 6 str./min
Doba vytištění prvního výtisku Černobíle: 10s; Barva: 12s
Jazyk tiskárny Rozhraní GDI
Rychlost procesoru 500MHz
Paměť DDR3L 512MB
Pevný disk SPI NAND 128MB
Ovládací panel 2řádkový LCD displej
Doporučený měsíční objem tisku 150-1500 stran
Maximun Měsíční pracovní cyklus 30000 stran
Automatický oboustranný tisk ANO
Mobilní tisk Airprint?Mopria?Aplikace PANTUM?WIFI Direct
Manipulace s papírem
Vstupní kapacita papíru Standardní:250 stránek
Víceúčelové:1 stránka
Maximálně:250+1 stránky
Výstupní kapacita papíru Standardní:100 stránek
Maximálně:100 stránek
Detekce výstupu papíru ANO
Typ média Tenký papír: 60 ~ 70 g (kromě 70 g);
Běžný papír 1: 70~90 g (kromě 90 g);
Běžný papír 2: 90–105 g (včetně 90 g, včetně 105 g);
Silný papír: 105~130 g (kromě 105 g a 130 g);
Silný papír 2: 130 g až 176 g (včetně 130 g a 176 g);
Silný papír 3: 176–200 g (včetně 200 g);
Obálky/Karty/Štítky/Průhledné fólie
Velikost média A4? Letter? Legal? Folio? Oficio? JIS B5? ISO B5? Executive? Statement? A5?big 16K(210mm×285mm)?16K(185mm×260mm)?big 32K(203mm×140mm)?32K(184mm×130mm)? A6? No.10 Env? Monarch Env? DL Env? C5 Env? C6 Env? Yougata4? Younaga3? Nagagata3? Yougata2? ZL Env? Postcard?B6? Japanese Postcard
Customize:96x148mm~216x356mm
Gramáž médií Standardní: 60 g ~ 105 g / ?
Víceúčelový: 60 g ~ 176 g / ?
Oboustranný tisk: 60 g ~ 105 g / ?
Obecné
Rozměr stroje (D * W * H) 401*400*225
Rozměr balení stroje (H * W * H) 566*522*370
Čistá hmotnost tiskárny 15,3 kg (s tiskárnou a startovací kazetou)
Hrubá hmotnost tiskárny 16,3 kg
Hrubá hmotnost tiskárny (s obalem) 18,1 kg
Rozměr kazety (D * W * H) 292 * 63 * 64 mm
Rozměr balení kazety (D * W * H) 395 * 120 * 123 mm
Čistá hmotnost kazety 0,675 kg/ks
Hrubá hmotnost kazety 0,92 kg/ks
Připojení USB2.0
10/100 Base-Tx
WiFi (2.4G)
Síla Model 110V: AC100-127V (±10%), 50/60Hz (±3Hz), 8A
220V Model: AC220-240V (±10%), 50/60Hz (±3Hz), 4A
Spotřeba energie Průměr tisku: ? 380 W
Pohotovostní režim: < 5 WNeaktivní napájení: < 2 WVypnuto: < 0,5 W
Energetická hvězda Energy Star 3.0
Hluk Pohotovostní režim: ? 30 dBA
Tisk: ? 54 dBA
Ztlumení: ? 50 dBA
Tiskové prostředí Provozní teplota: 10 ~ 32 °C
Relativní vlhkost: 20% ~ 80% RH