Papierové servítky 1-vrstv. TORK Counterfold biele N1, 30x33cm, 300 ks
Kód
HY010935
4,78 € 3,89 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Kategória: Servítky,obrúsky
Tork tradičné zásobníky na servítky sú výborné pre samoobslužné reštaurácie. Široká škála odolných systémov zásobníkov na servítky, ktoré vyhovujú rôznym potrebám v rôznych zariadeniach. Tork Counterfold biele 1-vrstvové servítky do zásobníkov sú ideálne pre samoobslužné zariadenia, ktorým záleží na vynaložených nákladoch.
Dĺžka rozloženého útržku: 33 cm
Šírka rozloženého útržku: 30 cm
Dĺžka zloženého útržku: 9 cm
Šírka zloženého útržku: 16,50 cm
Počet vrstiev:1
Dĺžka rozloženého útržku: 33 cm
Šírka rozloženého útržku: 30 cm
Dĺžka zloženého útržku: 9 cm
Šírka zloženého útržku: 16,50 cm
Počet vrstiev:1
| Hmotnosť | 2.240000 |
|---|---|
| Výrobca | TORK |
| Ean | 7322540930856 |
| Šírka | 30 cm |
| Farba | biela |
| Rozmer | 30 x 33 cm |
| dĺžka | 33 cm |
| vyska | 9 cm |
| Eko produkt | Nie |
| Materiál | papier |






































































































































































