Logitech M90 Myš káblové, šedá, 1000DPI
Kód
910-001793
4,45 € 3,62 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Myši
Logitech M90
Myš poskytuje základné funkcie pohodlného a spoľahlivého ovládania počítača. Vyrobená je spoločností Logitech, ktorá je odborníkom na slovo vzatým – ponúka kvalitu zabudovanú do viac ako miliardy myší. Nemusíte inštalovať žiadny software. Pretože myš obsahuje kábel, stačí ho pripojiť k portu USB a môžete zariadenie ihneď používať. Tvar bežnej veľkosti pre obidve ruky znamená pohodlnú polohu rúk a optické snímanie s vysokým rozlíšením (1 000 DPI) zaisťuje citlivé a plynulé ovládanie kurzoru umožňujúce presný pohyb a jednoduchý výber textu. Základná špecifikácia:
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1000 Dpi |
| Rozhranie: | USB |
| Dĺžka kábla: | 1.8 m |
| Farba: | šedo-čierna |
| Rozmer: | 113 x 62 x 38 mm |
| Hmotnosť: | 90 g |
| Hmotnosť | 0.121000 |
|---|---|
| Výrobca | Logitech |
| Ean | 5099206021860 |
| Typ | Kancelárska |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































