Genius GX Gaming Scorpion M300 Myš káblové, čierna, 2400DPI
Kód
31040010400
9,29 € 7,55 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Myši
Genius GX Gaming Scorpion M300
Herná myš disponuje 4 tlačidlami a vysoko presným optickým senzorom s nastaviteľným rozlíšením v rozmedzí 800 až 2400 DPI. Ergonomický herný design myši dopĺňa RGB podsvietenie. Pre pripojenie ku počítaču slúži 1,5 m dlhý kábel zakončený USB konektorom.
Špecifikácia
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 4 |
| Rozlíšenie: | 800/1200/1600/2400 Dpi |
| Podporovaný operačný systém: | Win 8/10/11, macOS 13.5 |
| Napájanie: | USB |
| Farba: | čierna |
| Podsvietenie: | Áno - RGB |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Rozmer: | 119 x 72 x 39 mm |
| Hmotnosť: | 97 g |
| Hmotnosť | 0.121000 |
|---|---|
| Výrobca | Genius |
| Ean | 4710268260899 |
| Typ | Herné |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































