Logitech M330 Silent Plus Myš bezdrôtová, čierna, 1000DPI
Kód
910-004909
16,15 € 13,13 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Myši
Myš Logitech M330
Skôr ako hlasitým klikaním sa budete môcť pochváliť výsledkami svojej práce. Myš M330 Silent Plus poskytuje nadštandardné pohodlie pre pravú ruku, vynikajúcu presnosť, dlhú životnosť batérie a širokú kompatibilitu – a k tomu viac ako 90% zníženie hluku redukciu zvukov klikania. To znamená úplné sústredenie pre vás a tichšie prostredie pre vaše okolie.
Základná špecifikácia:
Skôr ako hlasitým klikaním sa budete môcť pochváliť výsledkami svojej práce. Myš M330 Silent Plus poskytuje nadštandardné pohodlie pre pravú ruku, vynikajúcu presnosť, dlhú životnosť batérie a širokú kompatibilitu – a k tomu viac ako 90% zníženie hluku redukciu zvukov klikania. To znamená úplné sústredenie pre vás a tichšie prostredie pre vaše okolie.
Sústreďte sa na svoju prácu a nenechajte sa rozptýliť hlukom. Technológia SilentTouch vyvinutá spoločnosťou Logitech potlačuje viac ako 90 % zvukov klikania a zároveň zaisťuje dokonalú funkčnosť myši. Vo výsledku ucítite každé jedno kliknutie, avšak nebudete počuť prakticky nič.
Myš M330 SILENT PLUS je výsledkom viac ako 25ročnej praxe a inovatívneho prístupu spoločnosti Logitech v navrhovaní pohodlných riešení. Jej asymetrický tvar bol starostlivo zhotovený, aby navádzal vašu pravú ruku do prirodzenej polohy. Výrazné vzory sú zase príjemné na dotyk. To všetko vám umožňuje pracovať alebo študovať v pohodlí po celé hodiny.
Pohybujte myší a ovládajte posuv s mimoriadnou presnosťou. Myš M330 SILENT PLUS disponuje pogumovaným rolovacím kolieskom s hmatovou odozvou, ktorá umožňuje riadený posuv po jednotlivých riadkoch. Vysoko presné snímanie Logitech umožňuje ovládanie kurzoru nové úrovne a plynulú navigáciu na väčšine povrchov.
Nastavenie myši M330 SILENT PLUS je hračka. Hladko funguje s väčšinou operačných systémov vrátane Windows, macOS a Linux. Stačí pripojiť prijímač USB k vašemu počítaču alebo notebooku a behom niekoľkých sekúnd môžete začať pracovať. Prijímač poskytuje silné, spoľahlivé a perfektné bezdrôtové pripojenie s dosahom až 10 metrov.
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1000 Dpi |
| Rozhranie: | 2.4 GHz (USB adaptér) |
| Napájanie: | 1x AA batéria (súčasť balenia) |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 105.4 x 67.9 x 38.4 mm |
| Hmotnosť: | 78 g |
| Hmotnosť | 0.142000 |
|---|---|
| Výrobca | Logitech |
| Ean | 5099206066670 |
| Typ | Kancelárska |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































