Genius GX GAMING Scorpion M8250 AI Myš bezdrôtová, biela, 3200DPI
Kód
31060001400
21,35 € 17,36 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Myši
Genius GX GAMING Scorpion M8250 AI
Bezdrôtová herná myš v modernom prevedení disponuje optickým senzorom s nastaviteľným rozlíšením až 3200 DPI. Pripojenie ku počítaču je realizované bezdrôtovo cez Bluetooth alebo miniatúrny USB prijímač a rozhraním 2,4 GHz. Myš sa dokáže pripojiť k dvom zariadeniam zároveň, medzi nimi potom môžete prepínať pomocou prepínača na spodnej strane (BT režim + 2,4 GHz). USB prijímač sa dá pre ľahké prenášanie uschovať v tele myši. Stlačením dvoch vybraných tlačidiel súčasne môžete vyvolať AI asistenta Microsoft Copilot alebo aktivovať hlasové zadávanie (iba vo Windows 11). Napájanie zaisťuje vstavaná dobíjacia batéria s kapacitou 500 mAh, ktorú môžete nabíjať pomocou USB-C portu. Behom nabíjania navyše myš zostáva funkčná a vy tak môžete pokračovať v práci. Poteší taktiež štýlové sedemfarebné podsvietenie.
- Pohodlná a elegantná herná myš
- 7farebné RGB podsvietenie s 8 režimami
- Podporuje pripojenie k viacerým zariadeniam (Bluetooth a 2,4 GHz)
- Podpora Microsoft Copilot a spustenie hlasového zadávania
- Dá sa používať aj behom nabíjania
- Dosah pripojenia až 10 m
- Režim pre úsporu energie
- USB-C nabíjanie
- DPI prepínač
- Súčasťou balenia je USB na USB-C kábel a 2,4GHz USB prijímač.
Špecifikácia
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Rozlíšenie: | 800/1200/1600/2400/3200 Dpi |
| Rozhranie: | 2,4 GHz (USB adaptér), Bluetooth 5.0, USB-C (nabíjanie) |
| Napájanie: | integrovaná dobíjacia batéria, 500 mAh, Li-Pol |
| Farba: | biela |
| Podsvietenie: | Áno |
| Podporovaný OS: | Windows, Android 7, macOS X 10.8, Chrome OS, iOS 11, iPadOS 13.4 |
| Rozmer: | 120.2 x 62.3 x 39.6 mm |
| Hmotnosť: | 76 g |
| Hmotnosť | 0.149000 |
|---|---|
| Výrobca | Genius |
| Ean | 4710268261377 |
| Typ | Herné |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































