Marvo reproduktory SG-274, 6W, čierne, Bluetooth, podsvietené
Kód
SG-274
19,27 € 15,67 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Reproduktory
Ponorte sa do sveta hudby a hier s Marvo SG-274
Chcete obohatiť svoj herný zážitok alebo sa odreagovať u poriadnej hudby? S Marvo SG-274 môžete oboje. Ak ste hráčom hier, pripravte sa na nezabudnuteľné bitky, kedy každá strela preletí doslova okolo vás a hlboké basy sa postarajú o to, aby ste pri výbuchu hľadali vlastný úkryt. U hier to však nekončí - ak po poriadnej hre potrebujete trochu oddych, stačí si ľahnúť a pustiť si svoju obľúbenú hudbu. A čo filmy? Sledovanie filmov s Marvo SG-274 vám poskytne nový zážitok - aj 2.0 dokáže prekvapiť a posunúť sledovanie filmov trochu vyššie. O skvelú atmosféru sa postará farebné podsvietenie, kedy stačí zhasnúť, uložiť sa na gauč či do kresla a užívať si ničím nerušené sledovanie - na výber je až 6 efektov svietenia pre každou situáciu. Dĺžka napájacieho kábla je 1.5 metrov a reproduktory možno rozmiestniť až 1 meter od seba - kedy všetko môžete pohodlne ovládať pomocou Bluetooth. Dosah Bluetooth pripojenia je až 10 metrov, takže kdekoľvek a kedykoľvek z vašej izby. Celá zostava váži iba 877 g, takže si ju hravo môžete vziať so sebou na všetky nočné hry u kamarátov.
Základná špecifikácia:
| Typ: | 2.0, stereo |
| Výkon: | 2 x 3 W |
| Frekvenčný rozsah: | 150 - 20.000 Hz |
| Veľkosť meniča: | 2 ? 2.5" |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Dosah: | 10 m |
| Podsvietenie: | Áno - 6 efektov |
| Rozhranie: | AUX, Bluetooth |
| Funkcia vypnutia podsvietenia: | Áno |
| Napájanie: | USB, 5 V |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1.5 m |
| Maximálna vzdialenosť medzi satelitmi | 1 m |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Rozmer 1 satelitu: | 74 x 180 x 100 mm |
| Hmotnosť: | 877 g |
| Hmotnosť | 0.910000 |
|---|---|
| Výrobca | Marvo |
| Ean | 6932391925164 |
| Typ | 2.0 |
| Farba | čierna |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































