Logitech MK295 sada klávesnice bezdrôtová CZ, šedá s bezdrôtovou optickou myšou, AAA, multimediál., 2.4 [GHz], SilentTouch
Kód
920-009808
47,69 € 38,77 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Klávesnice
Logitech MK295, sada klávesnice s bezdrôtovou optickou myšou, multimediálna, Silent Touch.
Extrémne tichá - nechajte za seba hovoriť činy!
Silent touch od Logitechu - exkluzívna technológia od Logitechu, ktorá eliminuje viac ako 90% hluku klávesnice a myši. Preto sa táto sada stala najpredávanejšou na svete. Prvotriedne výsledky a žiadny hluk.
Elegantné prevedenie
Klávesnica plnohodnotnej veľkosti vám poskytne všetko potrebné v elegantnom a efektívnom prevedení. 8 praktických klávesových skratiek plus plnohodnotná numerická klávesnica zjednodušujú zadávanie dát a orientáciu.
Myš má profilovaný a ľahko prenosný tvar. Optický snímač funguje presne na väčšine povrchov. A navyše taktiež pôsobivé ticho dosiahnuté pomocou technológie SilentTouch.
Bezdrôtová technológia
Zabudnite na výpadky a prestoje vďaka silnému a spoľahlivému bezdrôtovému pripojeniu 2,4 GHz s dosahom 10 m. Pripojte sa za iba 3 sekundy - Testované spoločnosťou Logitech s 50 osobami v Švajčiarsku (2022) s jedným malým prijímačom, ktorý môže zostať vo vašom počítači, uvoľní miesto na stole a udrží vás na ceste.
Pracujte celé mesiace bez výmeny batérií
Životnosť batérií až 36 mesiacov v klávesnici a 18 mesiacov v myši – spoločne s vypínačmi napájania – umožňuje pracovať celé mesiace bez starostí s výmenou batérií.
Špecifikácia klávesnice:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenie setu: | 2.4 GHz (USB adaptér) |
| Multimediálne klávesy: | Áno |
| Layout: | CZ |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | šedá |
| Napájanie | 2× AAA batérie (súčasť balenia) |
| Kompatibilná s: | Windows® 10,11 alebo novší, Chrome OS |
| Rozmer: | 441 x 149 x 18 mm |
| Hmotnosť: | 498 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1000 Dpi |
| Napájanie: | 1x AA batéria (súčasť balenia) |
| Farba: | šedá |
| Rozmer: | 99 x 60 x 39 mm |
| Hmotnosť: | 75,2 g |
| Hmotnosť | 0.300000 |
|---|---|
| Výrobca | Logitech |
| Ean | 5099206092518 |
| Typ | bezdrôtová |
| Farba | šedá |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































