Logitech MK120 sada klávesnice káblová (USB) US, čierna s drôtovou optickou myšou, klasická
Kód
920-002562
25,95 € 21,10 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Klávesnice
Sada klávesnice s káblovou myšou Logitech MK120 US
Klávesnica
? Klávesnica plnej veľkosti s numerickým blokom a šipkami
? Konštrukcia odolná proti rozliatiu až 60 ml tekutiny
? Odolné, ľahko čitateľné klávesy
? 2 možnosti nastavenia výšky
? 10-klávesový numerický blok
? Kontrolka zámku Caps Lock
? Typ kláves s hlbokým profilom
? Plastové časti obsahujú 54 % certifikovaného recyklovaného plastu po spotrebe
Myš
? Obojručná myš plnej veľkosti
? 3 tlačidlá myši (ľavé/pravé tlačidlo myši, prostredné tlačidlo)
? Optický sledovací senzor s rozlíšením 1000 DPI
? Posúvanie po riadkoch
? Plastové časti obsahujú 72 % certifikovaného recyklovaného plastu po spotrebe
Špecifikácia klávesnice
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | USB |
| Počet kláves: | 105 |
| Layout: | US |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 155 x 450 x 23.5 mm |
| Hmotnosť: | 550 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidle: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1000 Dpi |
| Rozhranie: | USB |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 113 x 62 x 38 mm |
| Hmotnosť: | 90 g |
| Hmotnosť | 0.842000 |
|---|---|
| Výrobca | Logitech |
| Ean | 5099206020665 |
| Typ | káblová (USB) |
| Farba | čierna |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































