Košík MY STYLE, veľ. A5 - smotanovo biela
Kód
XX300526
6,29 € 5,11 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Kategória: Plastové boxy, krabice, košíky
veľkosť: A5
praktické košíčky na drobnosti, pečivo
otvory vo výplete zabezpečujú cirkuláciu vzduchu
praktické košíčky na drobnosti, pečivo
otvory vo výplete zabezpečujú cirkuláciu vzduchu
| Hmotnosť | 0.120000 |
|---|---|
| Ean | 3253920096005 |
| Šírka | 14.8 cm |
| Farba | smotanovo biela |
| Rozmer | 14,8 x 21 cm |
| dĺžka | 21 cm |
| vyska | - cm |
| Eko produkt | Nie |
| Materiál | Plast |
| Objem | - |






































































































































































