Košík MY STYLE, veľ. A4 - smotanovo biela
Kód
XX300528
8,29 € 6,74 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Kategória: Plastové boxy, krabice, košíky
veľkosť: A4
praktické košíčky na drobnosti, pečivo
otvory vo výplete zabezpečujú cirkuláciu vzduchu
praktické košíčky na drobnosti, pečivo
otvory vo výplete zabezpečujú cirkuláciu vzduchu
| Hmotnosť | 0.250000 |
|---|---|
| Ean | 3253920095008 |
| Šírka | 21 cm |
| Farba | smotanovo biela |
| Rozmer | 21 x 29,7 cm |
| dĺžka | 29.7 cm |
| vyska | - cm |
| Eko produkt | Nie |
| Materiál | Plast |
| Objem | - |






































































































































































