HP t520 Flexible Thin Client; AMD GX-212JC 1.2GHz/4GB RAM/16GB M.2 SSD
Kód
NPRA-MAR00151
146,37 € 119,00 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Zostáva len 4 ks
Radeon Graphics/Without OS
Kategória: AMD
Refurbished sú high-end produkty, ktoré už boli použité a prešli dôkladnou hardvérovou i softvérovou obnovou. Plná 24 mesačná záruka.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
Kliknite sem a zobrazte viac informácií o triedach zariadení.
| Názov parametra | Hodnota |
|---|---|
| DisplayPort | Áno |
| LPT port | Nie |
| PCIe x1 | Nie |
| PCI | Nie |
| M.2 | Áno |
| PCIe x16 | Nie |
| USB Type-C | Nie |
| PCIe x4 | Nie |
| HDMI | Nie |
| COM Port | Nie |
| VGA | Áno |
| DVI | Nie |
| Farba | čierna |
| RAM | 4GB SO-DIMM DDR4 |
| Značka | HP |
| USB 3.1 | 2x USB 3.1 port |
| CASE | Desktop Mini |
| Optická mechanika | bez mechaniky |
| USB 2.0 | 4x USB 2.0 port |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| HDD | 16GB SSD |
| CPU | AMD GX-212JC (1M Cache, 1.2 GHz up to 1.4 GHz) |
| Stav produktu | Veľmi dobrý |
| Hmotnosť | 1.111000 |
|---|---|
| Výrobca | HP |
| Eko produkt | Nie |
| CPU | AMD Dual-Core |
| RAM | 4GB SO-DIMM DDR4 |





































































































































































