HP PROF, 7MV83A, papier, lesklý, biely, A4, 200 g/m2, 150 ks, nešpecifikované
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Ideálny pre používateľov laserových tlačiarní a majiteľov tlačiarni HP LaserJet, ktorí vyžadujú tlač letákov, prospektov, brožúr a reklamných materiálov.
Vdýchnite tlačeným materiálom profesionálny vzhľad a dojem. Kancelársky papier HP Professional Business, lesklý, poskytuje kvalitný výstup z tlačiarne pre všetky vaše marketingové materiály, od brožúr po letáky a propagačné materiály v mieste predaja.
Tlačte profesionálne vyzerajúce materiály, bez toho aby ste opustili svoju kanceláriu.
Tlačte na fotopapiere HP s certifikáciou FSC®[1], ktoré pochádzajú z lesov, ktoré sú obhospodarované udržateľným spôsobom podľa štandardov Forest Stewardship Council®. Výtlačky sa dajú recyklovať ako zmiešaný papier.[2]
Tlačte obrázky pre firemné materiály v sýtych a ostrých farbách a v profesionálnej kvalite.
Lesklý kancelársky papier HP Professional je kompatibilný s laserovými tlačiarňami a optimalizovaný pre tlačiarne HP aj originálne tonery HP. Tlač pôsobivých brožúr, letákov a marketingových materiálov nebola nikdy ľahšia.
Tlačte obojstranné materiály v profesionálnej kvalite a s lesklým povrchom a vytvárajte profesionálne výtlačky.
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balenia | 150 listov papiera A4 (210 x 297 mm) |
| Hardwarová kompatibilita | Laserové tlačiarne |
| Šetrné k životnému prostrediu | Spoločnosť HP sa riadi zásadou ponúkať papiere s certifikáciou Forest Stewardship Council® (FSC®), ktoré pochádzajú z lesov s certifikáciou FSC® a ďalších kontrolovaných zdrojov. Ochranná známka HP, licenčný kód FSC®-C017543, viď fsc.org. Ochranná známka Sylvamo Corporation, licenční kódy FSC®-C168336 (Severná Amerika), FSC®-C101994 (Latinská Amerika), FSC®-C101994, FSC®-C084255 a FSC®-CO22974 (Európa a Ázia). Niektoré produkty s certifikáciou FSC® nie sú k dispozícii vo všetkých oblastiach, vyhľadajte logo na obale. |
| Rozsah neprevádzkových vlhkosti | 5 až 90 % RV |
| Rozsah prevádzkových vlhkosti | 10 až 70 % RV |
| Mediálne dokončenie | Lesklý |
| Mediálne listy v balení | 150 |
| Rozmery média | 210 x 297 mm |
| Životnosť tlačového materiálu | 1 rok |
| Hmotnosť tlačového materiálu | 200 g/m? |
| Menší čiarový kód hlavnej krabice | 10193905504913 |
| Čiarový kód palety | 20193905504910 |
| Číslo UPC | 193905504916 |
| Obsah balenia | 150 listov papiera A4 (210 x 297 mm) |
| Rozmery obalu alebo hlavnej krabice (Š x H x V) | 342,47 x 254 x 175,26 mm |
| Rozmery balenia (Š x H x V) | 297 x 210 x 31 mm |
| Rozmery palety (Š x H x V) | 1 199,9 x 800,1 x 1 201,67 mm |
| Minimálne rozmery (Š x H x V) | 297 x 210 x 31 mm |
| Krajina pôvodu | Vyrobeno v USA |
| Počet kartónov na paletu | 54 |
| Množstvo obalu alebo hlavnej krabice | 5 |
| Množstvo na palete | 270 |
| Typ materiálu pre položku | FERT |
| Produktové číslo | 7MV83A |
| Kód UNSPSC | 14111507 |
| Hmotnosť obalu (obal alebo hlavný kartón) | 10,69 kg |
| Hmotnosť balenia | 2,05 kg |
| Hmotnosť palety | 609,6 kg |
| Hmotnosť | 2,03 kg |
| Hmotnosť | 2.138000 |
|---|---|
| Výrobca | Hewlett-Packard |
| Ean | 193905504916 |
| Formát | A4 |
| Farba | biela |
| Eko produkt | Nie |
| Hrúbka | 200g |






































































































































































