HP originál roller replacement kit L2760A#101, sada pre výmenu válčekov
Kód
L2760A
127,10 € 103,33 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Kategória: Servisné diely
Sada náhradného priechodného válca HP ScanJet Pro 2000 s1
Sady pre údržbu HP Scanjet zaistia výborný prevádzkový stav vašeho skenera HP. Tento náhradný válec a oddeľovacia podložka znižujú počet zasekávania papiera v dôsledku bežného opotrebenia a predlžujú životnosť skeneru. Ľahká výmena vám umožní rýchle pokračovať v práci.

Prodlužte životnost skeneru a zachovejte jeho vysokou výkonnost.
Tato sada náhradního válce a oddělovací podložky zkracuje prostoje způsobené běžným opotřebením.
Tento náhradní válec a oddělovací podložka se vyznačují snadnou montáží, abyste nemuseli nadlouho přerušovat práci a udrželi si potřebnou produktivitu.
Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Sestava zpožďovacího válce; Sestava podávacího válce 1, 2; Čistý hadřík; Leták |
| Hardwarová kompatibilita | Skener HP ScanJet Pro 2000 s1 s podáváním listů |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 100000 |
| Barevná výtěžnost | 100000 |
| Typ komponentu | LLC |
| Černobílá výtěžnost | 100000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 100000 |
| Segment | Business; Enterprise |
| Pracovní cyklus (denní) | 2 000 |
| Číslo UPC | 889894953070 |
| Obsah balení | Sestava zpožďovacího válce; Sestava podávacího válce 1, 2; Čistý hadřík; Leták |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 225 x 134 x 40 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 1 000 x 2 063 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | Válec P1: 19 x 59,7 mm; Válec P2: 21 x 59,6 mm; Válec SP: 23 x 39 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 10 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 10 |
| Počet vrstev v paletě | 13 |
| Množství na paletě | 1 300 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | L2760A |
| Čísla tarifů | 8471608000 |
| Kód UNSPSC | 43211711 |
| Hmotnost balení | 0,13 kg |
| Hmotnost palety | Bez palety: 205 kg; S paletou: 229 kg |
| Hmotnost | 26,1 g |
| Hmotnosť | 0.130000 |
|---|---|
| Výrobca | Hewlett-Packard |
| Ean | 0889894953070 |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































