HP originál roller replacement kit L2754A#101, sada pre výmenu válčekov
Kód
L2754A
147,58 € 119,98 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Kategória: Servisné diely
Sada náhradného válca HP ScanJet Pro 3000 s3
Sady pre údržbu HP Scanjet zaistia výborný prevádzkový stav vašeho skenera HP. Tento náhradný válec a oddeľovacia podložka znižujú počet zasekávania papiera v dôsledku bežného opotrebenia a predlžujú životnosť skenera. Ľahká výmena vám umožní rýchle pokračovať v práci.

Predĺžte životnosť skeneru a zachovajte jeho vysokú výkonnosť.
Táto sada náhradného válca a oddeľovacej podložky skracuje prestoje spôsobené bežným opotrebením.
Tento náhradný válec a oddeľovacia podložka sa vyznačujú ľahkou montážou, aby ste nemuseli nadlho prerušovať prácu a udržali si potrebnú produktivitu.
Špecifikácia
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balenia | Súprava spomaľovacieho valca; Súprava podávacieho valca 1, 2, 3; Čistá handrička; Leták |
| Hardwarová kompatibilita | Skener HP ScanJet Pro 3000 s3 s podáváním listů |
| Firemný filter | cMPS |
| Základná farebná výťažnosť | 100000 |
| Farebná výťažnosť | 100000 |
| Typ komponentu | LLC |
| Čiernobiela výťažnosť | 100000 |
| Základná čiernobiela výťažnosť | 100000 |
| Segment | Business; Enterprise |
| Pracovný cyklus (denný) | 3,500 |
| Číslo UPC | 889899010495 |
| Obsah balení | Súprava spomaľovacieho valca; Súprava podávacieho valca 1, 2, 3; Čistá handrička; Leták |
| Rozmery balenia (Š x H x V) | 225 x 134 x 40 mm |
| Rozmery palety (Š x H x V) | 1 200 x 1 000 x 2 082 mm |
| Minimálne rozmery (Š x H x V) | Válec P1: 21 x 41 mm; Válec P2: 21 x 39,9 mm; Válec P3: 14,2 x 23,4 mm; Válec SP: 23 x 39 mm |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Číne |
| Počet kartónov na vrstvu | 10 |
| Množstvo obalu alebo hlavnej krabice | 10 |
| Počet vrstiev v palete | 13 |
| Množstvo na palete | 1 300 |
| Typ materiálu pre položku | FERT |
| Produktové číslo | L2754A |
| Čísla tarifov | 8473305100 |
| Kód UNSPSC | 43211711 |
| Hmotnosť balenia | 0,13 kg |
| Hmotnosť palety | Bez palety: 202 kg; S paletou: 220 kg |
| Hmotnosť | 27,7 g |
| Hmotnosť | 1.300000 |
|---|---|
| Výrobca | Hewlett-Packard |
| Ean | 088989901049 |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































