HP originál roller replacement kit L2748A#101, sada pre výmenu válčekov
Kód
L2748A
172,75 € 140,45 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Kategória: Servisné diely
Sada náhradného válca HP ScanJet Pro 2500 f1
Sady pre údržbu HP Scanjet zaistia výborný prevádzkový stav vašeho skeneru HP. Tento náhradný válec a oddeľovacia podložka znižujú počet zasekávania papiera v dôsledku bežného opotrebenia a predlžujú životnosť skeneru. Ľahká výmena vám umožní rýchle pokračovať v práci.

Predĺžte životnosť skeneru a zachovajte jeho vysokú výkonnosť.
Táto sada náhradného válca a oddeľovacej podložky skracuje prestoje spôsobené bežným opotrebením.
Tento náhradný válec a oddeľovacia podložka sa vyznačujú ľahkou montážou, aby ste nemuseli nadlho prerušovať prácu a udržali si potrebnú produktivitu.
Špecifikácia
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balenia | Sada s náhradným válcom pre automatický podávač papiera; Čistiaca handrička; Leták s pokynmi |
| Hardwarová kompatibilita | Plochý skener HP ScanJet Pro 2500 f1 |
| Firemný filter | cMPS |
| Typ komponentu | LLC |
| Čiernobiela výťažnosť | 30 000 |
| Základná čiernobiela výťažnosť | 30 000 |
| Segment | Business; Enterprise |
| Číslo UPC | 888793410493 |
| Obsah balenia | Sada s náhradným válcom pre automatický podávač papiera; Čistiaca handrička; Leták s pokynmi |
| Rozmery obalu alebo hlavnej krabice (Š x H x V) | 563 x 493 x 190 mm |
| Rozmery balenia (Š x H x V) | 228 x 49 x 148 mm |
| Rozmery palety (Š x H x V) | 1126 x 993 x 890 mm |
| Minimálne rozmery (Š x H x V) | 110 x 95 x 30 mm |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Číne |
| Počet kartónov na vrstvu | 16 |
| Množstvo obalu alebo hlavnej krabice | 20 |
| Množstvo na palete | 320 |
| Typ materiálu pre položku | FERT |
| Produktové číslo | L2748A |
| Čísla tarifov | 8473305100 |
| Kód UNSPSC | 43211711 |
| Hmotnosť obalu (obal alebo hlavný kartón) | 6,7 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,214 kg |
| Hmotnosť palety | 116,640 kg |
| Hmotnosť | 0,086 kg |
| Hmotnosť | 0.214000 |
|---|---|
| Výrobca | Hewlett-Packard |
| Ean | 719578 |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































