HP originál roller replacement kit L2742A#101, sada pre výmenu válčekov
Kód
L2742A
172,75 € 140,45 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Kategória: Servisné diely
Náhradná sada válca HP Scanjet Pro 3500 f1/4500 fn1 ADF
Sady pre údržbu HP Scanjet zaistia výborný prevádzkový stav vašeho skeneru HP. Tento náhradný válec a oddeľovacia podložka znižujú počet zasekávania papiera v dôsledku bežného opotrebenia a predlžujú životnosť skeneru. Ľahká výmena vám umožní rýchle pokračovať v práci.

Predĺžte životnosť skeneru a zachovajte jeho vysokú výkonnosť.
Táto sada náhradného válca a oddeľovacej podložky skracuje prestoje spôsobené bežným opotrebením.
Tento náhradný válec a oddeľovacia podložka sa vyznačujú ľahkou montážou, aby ste nemuseli nadlho prerušovať prácu a udržali si potrebnú produktivitu.
Špecifikácia
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balenia | Sada s náhradným válcom pre automatický podávač papiera; Čistiaca handrička; Leták s pokynmi |
| Hardwarová kompatibilita | Plochý skener HP ScanJet Pro 3500 f1 |
| Firemný filter | cMPS |
| Typ komponentu | LLC |
| Čiernobiela výťažnosť | 100000 |
| Základná čiernobiela výťažnosť | 100000 |
| Segment | Business; Enterprise |
| Číslo UPC | 888793173497 |
| Obsah balenia | Sada s náhradným válcom pre automatický podávač papiera; Čistiaca handrička; Leták s pokynmi |
| Rozmery balenia (Š x H x V) | 222 x 135 x 41 mm |
| Rozmery palety (Š x H x V) | 1 200 x 1 000 x 118 mm |
| Minimálne rozmery (Š x H x V) | 230 x 150 x 49 mm |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Číne |
| Počet kartónov na vrstvu | 13 |
| Množstvo obalu alebo hlavnej krabice | 130 |
| Počet vrstiev v palete | 10 |
| Množstvo na palete | 1 300 |
| Typ materiálu pre položku | FERT |
| Produktové číslo | L2742A |
| Čísla tarifov | 8473305100 |
| Kód UNSPSC | 44103116 |
| Hmotnosť balenia | 159 g |
| Hmotnosť palety | 19 kg |
| Hmotnosť | 86 g |
| Hmotnosť | 0.210000 |
|---|---|
| Výrobca | Hewlett-Packard |
| Ean | 888793173497 |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































