HP originál roller replacement kit L2740A#101, sada pre výmenu válčekov
Kód
L2740A
166,95 € 135,73 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Kategória: Servisné diely
Sada náhradného válca HP Scanjet Enterprise Flow 5000 s2 ADF
Sady pre údržbu HP Scanjet zaistia výborný prevádzkový stav vašeho skeneru HP. Tento náhradný válec a oddeľovacia podložka znižujú počet zasekávania papiera v dôsledku bežného opotrebenia a predlžujú životnosť skeneru. Ľahká výmena vám umožní rýchle pokračovať v práci.
Predĺžte životnosť skeneru a zachovajte jeho vysokú výkonnosť.
Táto sada náhradného válca a oddeľovacej podložky skracuje prestoje spôsobené bežným opotrebením.
Tento náhradný válec a oddeľovacia podložka sa vyznačujú ľahkou montážou, aby ste nemuseli nadlho prerušovať prácu a udržali si potrebnú produktivitu.
Špecifikácia
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balenia | Sada s náhradným válcom pre automatický podávač papiera; Čistiaca handrička; Leták s pokynmi |
| Hardwarová kompatibilita | Priechodný skener HP Scanjet Enterprise 5000 s2 s podávaním listov (L2738A) |
| Firemný filter | cMPS |
| Typ komponentu | Printer accessories |
| Segment | Business; Enterprise |
| Pracovní cyklus (denní) | Až 100 000 stran (skener s podáváním listů HP Scanjet Enterprise Flow 5000 s2); Až 50 000 stran (skener s podáváním listů HP Scanjet Enterprise Flow 5000 s3) |
| Obsah balenia | Sada s náhradným válcom pre automatický podávač papiera; Čistiaca handrička; Leták s pokynmi |
| Rozmery balenia (Š x H x V) | 248 x 168 x 46 mm |
| Rozmery palety (Š x H x V) | 1 210 x 1 030 x 110 mm |
| Minimálne rozmery (Š x H x V) | 248 x 168 x 46 mm |
| Krajina pôvodu | China(101, ) |
| Typ materiálu pre položku | FERT |
| Produktové číslo | L2740A |
| Čísla tarifov | 8473305100 |
| Kód UNSPSC | 44103116 |
| Hmotnosť balenia | 210 g |
| Hmotnosť palety | 15 kg |
| Hmotnosť | 57,7 g |
| Hmotnosť | 0.310000 |
|---|---|
| Výrobca | Hewlett-Packard |
| Ean | 088775832227 |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































