HDMI Switch, DHC-HD01V, HDMI F - 2x HDMI F, Morandi blue, Hewlett-Packard
Kód
8WW49AA
10,10 € 8,21 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Redukcie, spojky
HDMI Switch - HDMI F
Potrebné príslušenstvo pre tých, ktorí chcú zdieľať obrazovku pre dve zariadenia zároveň. Je ideálnym riešením pre monitory či televízie s obmedzeným počtom vstupov, kedy Vás už nebaví neustále prehadzovať káble. Stačí iba pripojiť dve zdrojové zariadenia do adaptéra pomocou HDMI kábla a prepojte ho s cieľovou obrazovkou (televízia, monitor).
1. Podporujte signálové dáta jeden z dvoch výstupov alebo dva do jedného výstupu.
2. Podpora výstupu zobrazenia až 4K@30Hz, kompatibilný s režimom obrazu 1080P/720p
Špecifikácia:
| Typ: | Prepínač |
| Počet HDMI Standard A (F): | 3 |
| Video: | Až 4K/30Hz video výstup a spätná kompatibilita s 2K |
| Farba: | Morandi blue |
| Materiál: | Hliník |
| Kompatibilita: | Windows 10 a vyšší, MAC |
| Rozmer: | 53 x 53 x 13 mm |
| Hmotnosť: | 40 g |
| Hmotnosť | 0.040000 |
|---|---|
| Výrobca | Hewlett-Packard |
| Ean | 6972431712651 |
| Typ | HDMI F |
| Farba | modrá |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































