Handra na podlahu VAFLO vaflová tkaná 60 x 80 cm
Kód
HY000179
2,89 € 2,35 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Kategória: Handry, utierky, hubky, drôtenky
Vaflová biela handra tkaná dref rozmer 60 x 80 cm
Gramáž: 400 gr./m2
Zloženie: 80% bavlna, 20% zmes vlákien
Gramáž: 400 gr./m2
Zloženie: 80% bavlna, 20% zmes vlákien
| Hmotnosť | 0.200000 |
|---|---|
| Ean | 8584010741150 |
| Šírka | 60 cm |
| Typ | na podlahy |
| Farba | biela |
| Rozmer | 60 x 80 cm |
| dĺžka | 80 cm |
| Eko produkt | Nie |
| Materiál | 80% bavlna, 20 % zmes vlákien |
| Objem | - |






































































































































































