GP Jednorázové líthiová batéria CR2477, 1-pack
Gombíkové batérie od expertov na batérie
Gombíkové a špeciálne batérie stoja na pomyslenom vrchole umenia výroby batérií. Vo svojom drobnom obale ukrývajú obrovskú dávku energie. Za ich existenciou stoja roky výskumu pod taktovkou skúsených vývojárov. Spoločnosť GP Batteries prináša v?tejto gombíkovej batérii energiu do moderných domácností, kde chytré nie sú iba mobilné telefóny. Buďte chytrí aj vy a vybavte svoj domov alebo kanceláriu batériami, ktoré za to stoja.
10 rokov skladovania bez strát
Odolnosť a maximálne pracovné nasadenie vám gombíkové batérie GP garantujú minimálne na dlhých 10 rokov. Po túto dobu ich môžete bezstarostne skladovať a následne použiť bez obáv, že došlo k?ich vybitiu.
Vzhľadom k ich výkon, odolnosť aj cene sa ich kúpa dá bez preháňania prirovnať k výhre v?lotérii. Vďaka dlhej dobe skladovateľnosti sa nemusíte báť ani zakúpenia väčšieho množstva cenovo zvýhodnených batérií naraz. Batérie totiž vydržia!
Malé ale šikovné??
Gombíkové batérie tvoria neodmyseliteľnú súčasť všetkých moderných domovov, ktoré sa nebránia novým technológiám. Okrem zabezpečovacích systémov, ovládačov, čidiel a pod. nachádzajú batérie GP vďaka svojim špičkovým parametrom uplatnenie aj v bežnom živote a v náročných plánoch vrcholových športovcov a nevyliečiteľných dobrodruhov (ako externé batérie, na ktoré sa dá spoľahnúť).
Batérie s poriadnou výdržou
Gombíkové batérie GP obsahujú líthium, vďaka ktorému vás nikdy nesklamú. Toto vyspelé technologické riešení zaisťuje v malom rozmere vysoký výkon, ktorý je navyše stabilný za akýchkoľvek extrémnych podmienok.
Na púšti aj severnom póle
Vytečené batérie v drahších zariadeniach predstavujú ukážkovú nočnú moru každého z nás. Preto sa lithiové gombíkové batérie GP obrnili ochranou proti vytečeniu, ktorou sú vybavené do teplôt v neuveriteľnom rozmedzí ?20 °C až 60 °C.
Prehltnutie už nehrozí
Gombíkové batérie vďaka svojmu tvaru a rozmerom pútajú pozornosť najmä u veľmi malých detí. Ako predchádzať nehodám a nechcenému prehltnutiu gombíkových batérií, ktoré malé dieťa môže považovať za hračku alebo sladkosť?
Vďaka špeciálne navrhnutému obalu nebudú mať malé detské ručičky šancu batériu GP z obalu bez pomoci rodičov vybrať. Obal je konštruovaný tak, aby k jeho otvoreniu boli potrebné nožnice.
| Parametre | |
|---|---|
| Značka | GP |
| Objednácie číslo | B15771 |
| Produktové číslo | 1042247711 |
| EAN | 4891199211270 |
| veľkosť batérie | neuvádza sa |
| chemické zložení | lithiové |
| kategória/rada | Líthium |
| možnosť nabíjania | nie |
| kapacita | 590 mAh |
| napätie | 3 V |
| typ | GP CR2477 |
| prevádzková teplota | -20 °C až +60 °C |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| hmotnosť | 6,6 g |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| značka | GP |
| rozmer | 24,5 × 7,7 mm |
| predajný obal | 1 ks, blister |
| Hmotnosť | 0.007000 |
|---|---|
| Výrobca | GP |
| Ean | 4891199211270 |
| Typ | CR2477 |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































