Genius Smart KM-8200 COPILOT sada klávesnice CZ/SK, čierno-šedá s bezdrôtovou optickou myšou, klasická
Kód
31340003430
19,94 € 16,21 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Klávesnice
Genius Smart KM-8200 Dual Color
Špecifikácia myš:
Kvalitný set klávesnice a myši pokryje všetky vaše základné kancelárske potreby. Klávesnica disponuje radou programovateľných funkčných kláves, ktoré je možné využiť pre ľahšie ovládanie hudobného prehrávača, sociálnych sieti či kancelárskych programov. Je vybavená samostatnou klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Myš je vybavená optickým senzorom s rozlíšením snímača 1200 DPI, ktoré zaručí hladké a presné ovládanie.
Špecifikácia klávesnice:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenie setu: | 1x 2.4 GHz (USB adaptér) |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | čierno-šedá |
| Napájanie | 1× AAA batéria (súčasťou balenia) |
| Kompatibilná s: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 |
| Rozmer: | 446,4 × 133,31 × 23,25 mm |
| Hmotnosť: | 422 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1200 Dpi |
| Napájanie: | 1x AA batéria (súčasťou balenia) |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 97 × 55 × 35 mm |
| Hmotnosť: | 54,5 g |
| Hmotnosť | 0.628000 |
|---|---|
| Výrobca | Genius |
| Ean | 4710268261742 |
| Typ | bezdrôtová |
| Farba | čierno-šedá |
| Eko produkt | Nie |




































































































































































