Genius HS-810BT slúchadlá s mikrofónom, čierna, bluetooth
Kód
31710029400
19,77 € 16,07 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Slúchadlá
Genius HS-810BT
Náhlavný bezdrôtový headset, ktorý poskytuje bohatý a čistý zvuk. Vďaka 40 mm veľkým meničom poskytuje skvelý zvukový prednes. Headset disponuje vstavaným mikrofón. Pomocou vstavaného ovládania na slúchadle je možné meniť hlasitosť a prehrávať alebo stopovať hudbu. Pri plnom nabití vydrží až 8 hodín prevádzky. Headset sa dá ľahko zložiť, čo uľahčuje jeho prenos a skladovanie.
Súčasťou balenia je 3,5mm a USB-C kábel.
Špecifikácia :
| Pripojenie: | 3.5 mm jack, USB-C (pre nabíjanie) |
| Bezdrôtová technológia: | Bluetooth 5.3 |
| Mikrofón: | Áno |
| Výdrž batérie: | 8 h |
| Kapacita batérie: | 200 mAh / 3.7 V |
| Impedancia: | 32 ? ± 15 % |
| Frekvenčný rozsah:: | 20 Hz - 20 kHz |
| Priemer reproduktora: | 40 mm |
| Citlivosť: | 109 dB ± 3 dB |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 185.4 x 175 x 84.7 mm |
| Hmotnosť: | 225 g |
| Hmotnosť | 0.270000 |
|---|---|
| Výrobca | Genius |
| Ean | 4710268261735 |
| Typ | bluetooth |
| Farba | čierna |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































