Genius Sieťový adaptér 65W, 2 porty, USB-C, USB-A, PD-65AC
Kód
32590010400
26,33 € 21,41 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Nabíjačky pre mobily
Genius PD-65AC
Špecifikácia:
Napájací adaptér s výkonom 65 W pre tablety, smartphony či notebooky. Pre nabíjanie zariadení sú k dispozícii konektory USB a USB-C. Adaptér podporuje protokoly rýchleho nabíjania Power Delivery 3.0 a Quick Charge 3.0. Ponúka taktiež nabíjanie dvoch zariadení súčasne o celkovom výkone 55 W. Vďaka použitiu pokročilej technológie GaN je bezpečnejšie, menej sa zahrieva a má menšie rozmery ako iné adaptéry.
Špecifikácia:
| Konektor: | 1x USB, 1x USB-C |
| Vstup: | AC 100–240 V |
| Max. výstupný výkon: | 65 W (pri súčasnom použití USB-C + USB max. 55 W (45 W + 10 W)) |
| Výstup: | 1× USB - 5 V/ 3 A, 9 V/ 2 A, 12 V/ 1,5 A, 10 V/ 2,25 A (QC až 18 W, SCP až 22,5 W) |
| 1× USB-C - 5 V/ 3 A, 9 V/ 3 A, 12 V/ 3 A, 15 V/ 3 A, 20 V/ 3,25 A (PD až 65 W) | |
| Farba: | biela |
| Rozmer: | 89,5 × 52 × 30 mm |
| Hmotnosť: | 112 g |
| Hmotnosť | 0.151000 |
|---|---|
| Výrobca | Genius |
| Ean | 4710268260912 |
| Farba | biela |
| Eko produkt | Nie |
| Konektor | USB-A |






































































































































































