Genius Sieťový adaptér 20W, 2 porty, USB-C, USB-A, PD-20AC
Kód
32590005400
8,00 € 6,50 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Nabíjačky pre mobily
Genius PD-20AC
Napájací adaptér s výkonom 20 W pre tablety a smartphony. Pre nabíjanie zariadení sú k dispozícii konektory USB a USB-C. Adaptér podporuje protokoly rýchleho nabíjania Power Delivery 3.0 a Quick Charge 3.0. Ponúka taktiež nabíjanie dvoch zariadení súčasne (v takom prípade je maximálny výstup na port 5 V/ 3 A).
Základná špecifikácia:
| Konektor: | 1x USB, 1x USB-C |
| Vstup: | AC 100–240 V |
| Max. výstupní výkon: | 20 W |
| Výstup: | 1× USB - DC 5 V/ 3 A, 9 V/ 2,22 A, 12 V/ 1,67 A |
| 1× USB-C - DC 5 V/ 3 A, 9 V/ 2,22 A, 12 V/ 1,67 A | |
| Farba: | biela |
| Rozmer: | 79 × 41,5 × 28,2 mm |
| Hmotnosť: | 52,9 g |
| Hmotnosť | 0.080000 |
|---|---|
| Výrobca | Genius |
| Ean | 4710268260707 |
| Farba | biela |
| Eko produkt | Nie |
| Konektor | USB-A |






































































































































































