Genius reproduktory SP-HF520BT, 20W, hnedý, drevené, AUX/Bluetooth 5.3
Kód
31730054401
56,62 € 46,03 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Reproduktory
Genius SP-HF520BT – drevená sada reproduktorov s 3D priestorovým efektom
Sada reproduktorov Genius SP-HF520BT pre ozvučenie multimédií. Vďaka drevenej konštrukcii je sada nie len elegantná na pohľad, ale taktiež je zaisetný jasný a čistý zvuk bez skreslenia, ktorý je ideálny pre počúvanie hudby, sledovanie filmov alebo videí. Reproduktory Genius SP-HF520BT dosahujú celkový výkon 20 W a sú mimoriadne jasné a silné pri každodennom použití. Bezdrôtovú konektivitu zaisťuje rozhranie Bluetooth, vďaka ktorému pripojíte smartphone, tablet alebo notebook a zvuk z multimédií môžete streamovať priamo. Samozrejmosťou je taktiež káblové pripojenie cez 3,5mm konektor.
Genius SP-HF520BT
Sada reproduktorov s 3D priestorovým efektom v konfigurácii 2.0 s celkovým výkonom 20 W. Vyrobené sú z dreva pre docielenie toho najlepšieho zvuku s plnými basmi aj zreteľnými výškami. Pripojenie ku počítaču, notebooku či chytrému telefónu sa dá jednoducho realizovať káblom cez 3,5mm konektor či bezdrôtovo pomocou Bluetooth. K dispozícii je taktiež slúchadlový výstup a AUX vstup na prednej strane. Poteší ovládanie hlasitosti a tónov priamo na reproduktore.
Súčasťou balenia je 3,5mm audio kábel.
Základná špecifikácia
| Celkový výkon: | 20 W (RMS) |
| Citlivosť: | 75 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 40 Hz - 20 000 Hz |
| Diaľkový ovládač | Nie |
| Regulácia hlasitosti: | Áno |
| Regulácia basov: | Áno |
| Výstup: | 1 x slúchadlový výstup, 1 x Line in |
| Vstup: | AUX / Bluetooth 5.3 |
| Rozmer: | 207 x 133.4 x 110 mm |
| Materiál: | Drevo |
| Celková hmotnosť: | 1.896 kg |
| Farba: | tmavo hnedá |
| Hmotnosť | 2.483000 |
|---|---|
| Výrobca | Genius |
| Ean | 4710268262046 |
| Typ | 2.0 |
| Farba | hnedá |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































