Genius NX-8000S BT Myš bezdrôtová, čierno-šedá, 1200DPI
Kód
31030034401
12,76 € 10,37 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Myši
Genius NX-8000S BT
Bezdrôtová myš disponuje optickým Blue-Eye senzorom s rozlíšením 1200 DPI. Vďaka tomuto senzoru sa ľahko používa dokonca aj na drevenom stole, sklenenom povrchu, pohovke alebo koberci. Pripojenie ku počítaču je realizované bezdrôtovo skrz Bluetooth alebo miniatúrny USB prijímač.
Základná špecifikácia:
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1200 Dpi |
| Rozhranie: | 2,4 GHz (USB adaptér), Bluetooth |
| Napájanie: | 1x AA batéria (súčasťou balenia) |
| Farba: | čierno-šedá |
| Rozmer: | 100 × 62,8 × 39,8 mm |
| Hmotnosť: | 53 g |
| Hmotnosť | 0.125000 |
|---|---|
| Výrobca | Genius |
| Ean | 4710268260745 |
| Typ | Kancelárska |
| Eko produkt | Nie |




































































































































































