Genius NX-8006S Type-C Myš bezdrôtová, čierna, 1200DPI
Kód
31030036400
10,20 € 8,29 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Myši
Genius NX-8006S Type-CTichá bezdrôtová myš disponuje optickým Blue-Eye senzorom s rozlíšením 1200 DPI. Vďaka tomuto senzoru sa ľahko používa dokonca aj na drevenom stole, sklenenom povrchu, pohovke alebo koberci. Pripojenie ku počítaču je realizované bezdrôtovo skrz miniatúrny USB-C prijímač.
Tichá bezdrôtová myš disponuje optickým Blue-Eye senzorom s rozlíšením 1200 DPI. Vďaka tomuto senzoru sa ľahko používa dokonca aj na drevenom stole, sklenenom povrchu, pohovke alebo koberci. Pripojenie ku počítaču je realizované bezdrôtovo skrz miniatúrny USB-C prijímač.
Základná špecifikácia:
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1200 Dpi |
| Rozhranie: | 2,4 GHz (USB-C adaptér) |
| Napájanie: | 1x AA batéria (súčasťou balenia) |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 100 × 62,8 × 39,8 mm |
| Hmotnosť: | 58 g |
| Hmotnosť | 0.124000 |
|---|---|
| Výrobca | Genius |
| Ean | 4710268260677 |
| Typ | klasická |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































