Genius GX Gaming Scorpion M715 Myš káblové, čierna, 7200DPI
Kód
31040007400
15,13 € 12,30 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Myši
Genius Myš GX Gaming Scorpion M715
Herná myš disponuje 6 tlačidlami a vysoko presným optickým senzorom s nastaviteľným rozlíšením v rozmedzí 800 až 7200 DPI. Ergonomický herný design myši dopĺňa RGB podsvietenie s 3D efektom. Pre pripojenie ku počítaču slúži 1,8 m dlhý opletaný kábel zakončený USB konektorom.
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Rozlíšenie: | 800/1600/2400/3200/4800/7200 Dpi |
| Rozhranie: | Windows |
| Napájanie: | USB |
| Farba: | čierna |
| Podsvietenie: | Áno - RGB s 3D efektom |
| Dĺžka kábla: | 1.8 m |
| Rozmer: | 125.8 x 63.8 x 40.1 mm |
| Hmotnosť: | 109 g |
| Hmotnosť | 0.189000 |
|---|---|
| Výrobca | Genius |
| Ean | 4710268260127 |
| Typ | Herné |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































