Genius GX Gaming Scorpion M500 Myš káblové, čierna, 3600DPI
Kód
31040011400
11,11 € 9,03 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Myši
Herná myš Genius GX Gaming Scorpion M500
Herná myš disponuje 6 tlačidlami a vysoko presným optickým senzorom s nastaviteľným rozlíšením v rozmedzí 1200 až 3600 DPI. Ergonomický herný design myši dopĺňa RGB podsvietenie. Pre pripojenie ku počítaču slúži 1,8 m dlhý kábel zakončený USB konektorom.
Špecifikácia
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Rozlíšenie: | 1200/1600/2400/3600 Dpi |
| Rozhranie: | Win 8 / Win 10 / Win 11 |
| Napájanie: | USB |
| Podsvietenie: | Áno - RGB |
| Farvb: | čierna |
| Dĺžka kábla: | 1.8 m |
| Rozmer: | 123,2 x 63,32 x 39.95 mm |
| Hmotnosť: | 104 g |
| Hmotnosť | 0.160000 |
|---|---|
| Výrobca | Genius |
| Ean | 4710268260905 |
| Typ | Herné |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































