Genius konferenčný mikrofón MIC-100U čierna, USB
Kód
31700001400
12,57 € 10,22 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Slúchadlá
Genius MIC-100U
Všesmerový mikrofón vhodný pre malé schôdzky, osobné konferencie či online výuku. Aj cez svoje kompaktné rozmery zaistí kvalitné snímanie zvuku zo vzdialenosti až 3 metrov. Pripojenie ku počítaču či notebooku je realizované cez 2 metre dlhý kábel zakončený USB konektorom.
Špecifikácia:
| Frekvenčný rozsah: | 100 - 100 000 Hz |
| Citlivosť mikrofónu: | - 52,5 dB |
| Dĺžka kábla: | 2 m |
| Rozhranie: | 1 x USB |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 62,5 x 62,5 x 20,2 mm |
| Hmotnosť: | 122,5 g |
| Hmotnosť | 0.160000 |
|---|---|
| Výrobca | Genius |
| Ean | 4710268261216 |
| Farba | čierna |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































