Genius KM-8216S COPILOT sada klávesnice CZ/SK, čierna s bezdrôtovou optickou myšou, klasická
Kód
31340018403
23,12 € 18,80 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Klávesnice
Genius KM-8216S
Špecifikácia myš:
Kvalitný bezdrôtový set klávesnice a myši pokryje všetky vaše základné kancelárske potreby. Klávesnica disponuje nízko profilovými klávesami pre tiché a efektívne písanie. Je vybavená samostatnou klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows 11. Potešia taktiež multimediálne klávesy, indikátor vybitia batérie a ľahké spustenie bez nutnosti inštalácie. Myš je vybavená optickým senzorom s rozlíšením snímača až 1600 DPI, ktoré zaručí hladké a presné ovládanie.
Špecifikácia klávesnice:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia setu: | 1x 2.4 GHz (USB adaptér) |
| Multimediálne klávesy: | Áno |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Napájanie | 2× AAA batérie (súčasťou balenia) |
| Kompatibilná s: | Win 8 / Win 10 / Win 11 / macOS X 10.8 |
| Rozmer: | 430 x 127.5 x 21.5 mm |
| Hmotnosť: | 459 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 6 |
| Rozlíšenie: | 800 / 1200 / 1600 Dpi |
| Napájanie: | 1x AA batéria (súčasť balenia) |
| Farba: | čierno-šedá |
| Rozmer: | 109.5 x 67.8 x 38.4 mm |
| Hmotnosť: | 52 g |
| Hmotnosť | 0.722000 |
|---|---|
| Výrobca | Genius |
| Ean | 4710268261728 |
| Typ | bezdrôtová |
| Farba | čierna |
| Eko produkt | Nie |




































































































































































