Genius KM-8206S COPILOT sada klávesnice bezdrôtová CZ/SK, čierna klasická, 2.4 [Ghz]
Kód
31340017409
22,00 € 17,89 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Klávesnice
Genius KM-8206S
Specifikace myš:
Kvalitný set klávesnice a myši pokryje všetky vaše základné kancelárske potreby. Klávesnica plnej veľkosti poskytuje menej hluku pri písaní vďaka vylepšenej štruktúre a príjemným klávesám. Tichá myš je vybavená optickým senzorom s rozlíšením snímača 1200 DPI, čo zaručí hladké a presné ovládanie. Je vybavená samostatnou klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Medzi ďalšie funkcie patrí rýchle použiteľné tlačidlá, indikátor vybitia batérie a ľahké spustenia bez nutnosti inštalácie. Pripojenie je realizované bezdrôtovo cez miniatúrny USB prijímač a frekvenciu 2,4 GHz.
Špecifikácia klávesnice:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenie setu: | 2.4 GHz (USB adaptér) |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Napájanie: | 2 x AAA batérie (súčasťou balenia) |
| Rozmer: | 435.7 x 140.2 x 23.3 mm |
| Hmotnosť: | 480 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Rozlišení: | 1200 Dpi |
| Napájení: | 1 x AA baterie (součástí balení) |
| Barva: | černá |
| Rozměr: | 100 x 62.8 x 39.8 mm |
| Hmotnost: | 58 g |
| Hmotnosť | 0.725000 |
|---|---|
| Výrobca | Genius |
| Ean | 4710268261513 |
| Typ | bezdrôtová |
| Farba | čierna |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































