Genius KM-160 COPILOT sada klávesnice káblová (USB) CZ/SK, čierna s optickou myšou, klasická, vode odolná typ
Kód
31330001433
13,06 € 10,62 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Klávesnice
Genius KM-160
Špecifikácia klávesnice
Špecifikácia myš:
Kvalitný set klávesnice a myši pokryje všetky vaše základné kancelárske potreby. Klávesnica je vode odolná, môžete si teda vychutnať osviežujúci nápoj aj behom pracovného nasadenia bez obáv z nehody. Je vybavená samostatnou klávesou pre vyvolanie AI asistenta Microsoft Copilot v systéme Windows. Myš disponuje optickým senzorom s rozlíšením snímača 1000 DPI, ktoré zaručí hladké a presné ovládanie.
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | USB |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Podsvietenie: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Rozmer: | 460 x 157.5 x 27 mm |
| Hmotnosť: | 570 g |
| Typ myši: | optická |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Rozlíšenie: | 1000 Dpi |
| Rozhranie: | USB |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 100 x 58 x 37.8 mm |
| Hmotnosť: | 85 g |
| Hmotnosť | 0.790000 |
|---|---|
| Výrobca | Genius |
| Ean | 4710268261865 |
| Typ | káblová (USB) |
| Farba | čierna |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































