Genius HS-230U slúchadlá s mikrofónom, káblové, čierna, USB-C
Kód
31710021405
16,15 € 13,13 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Slúchadlá
Genius HS-230U USB-C – to, čo hovoríte, je počuť
Náhlavná súprava Genius HS-230U USB-C je navrhnutá pre pohodlné online chatovanie a komunikáciu s rodinou, priateľmi, kolegami z práce alebo so zákazníkmi. Slúchadlá produkujú jasný a zreteľný zvuk a sú doplnené nastaviteľným mikrofónom pre presné snímanie hlasu. Headset Genius HS-230U USB-C je navyše mimoriadne ľahký a pohodlne sa nosí po celú dobu pracovnej smeny. Vďaka pripojeniu cez USB-C konektor je táto súprava Genius kompatibilná s modernými notebookmi alebo PC a behom okamžiku sú pripravené na použitie.
Genius HS-230U USB-C
Ľahká náhlavná súprava so skvelým zvukom. Disponuje ovládaním priamo na kábli a nastaviteľným mikrofónom. Pripojenie je realizované cez USB-C konektor.
Základná špecifikácia:
| Mikrofón: | Áno |
| Frekvenčný rozsah: | 100–20 000 Hz |
| Citlivosť: | 100 dB ± 3 dB |
| Impedancia: | 32 ohmov |
| Dĺžka kábla: | 2.4 m |
| Farba: | čierna |
| Konektor: | USB-C |
| Rozmer: | 172 × 140 × 62 mm |
| Hmotnosť: | 101 g |
| Hmotnosť | 0.205000 |
|---|---|
| Výrobca | Genius |
| Ean | 4710268262176 |
| Typ | klasická |
| Farba | čierna |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































