Genius HS-230U slúchadlá s mikrofónom, káblové, čierna, USB
Kód
31710021401
15,68 € 12,75 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Slúchadlá
Genius HS-230U – čo poviete, to je počuť
Náhlavná súprava Genius HS-230U je navrhnutá pre pohodlné online chatovanie a komunikáciu s rodinou, priateľmi, kolegov z práce alebo so zákazníkmi. Slúchadlá produkujú jasný a zreteľný zvuk a sú doplnené nastaviteľným mikrofónom pre presné snímanie hlasu.
Headset Genius HS-230U je navyše mimoriadne ľahký a pohodlne sa nosí po celú dobu pracovnej smeny. Vďaka pripojeniu cez USB konektor je táto súprava Genius kompatibilná s notebookmi alebo PC a behom okamžiku je pripravená na použitie.
Základná špecifikácia:Headset Genius HS-230U je navyše mimoriadne ľahký a pohodlne sa nosí po celú dobu pracovnej smeny. Vďaka pripojeniu cez USB konektor je táto súprava Genius kompatibilná s notebookmi alebo PC a behom okamžiku je pripravená na použitie.
| Mikrofón: | Áno |
| Frekvenčný rozsah: | 50–25 000 Hz |
| Citlivosť: | 108 dB ± 5 dB |
| Impedancia: | 32 ohmov |
| Dĺžka kábla: | 2.4 m |
| Farba: | čierna |
| Konektor: | USB |
| Rozmer: | 172 x 140 x 62 mm |
| Hmotnosť: | 98 g |
| Hmotnosť | 0.203000 |
|---|---|
| Výrobca | Genius |
| Ean | 4710268259824 |
| Typ | uzatvorené |
| Farba | čierna |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































