Genius HS-200C slúchadlá s mikrofónom+redukcia na single Jack, káblové, čierna, USB
Kód
31710151104
4,72 € 3,84 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Slúchadlá
Headset Genius HS-200C pre každodennú komunikáciu aj počúvanie
Náhlavné slúchadlá s mikrofónom Genius HS-200C, ktoré sú vhodné pre multimediálnu zábavu a on-line komunikáciu. Uplatnia sa pri sledovaní filmov, videí či hraní hier. Nastaviteľný mikrofón podporuje jasnú komunikáciu pri chatovaní a video hovoroch po sieti s rodinou, priateľmi či kolegami z práce.
Headset Genius HS-200C disponujú káblom zakončeným 3,5mm jackom pre rýchle a pohodlné zapojenie ku PC či notebooku. Headset je ľahký a náušníky zaistia pohodlie aj pri dlhodobom nosení.
Genius HS-200C + redukcia na Single Jack
Headset Genius HS-200C je ideálnym riešením pre internetovú komunikáciu. Nastaviteľná veľkosť a mäkké náušníky zaistia maximálne pohodlie a vďaka mikrofónu umiestnenému na kábli vás druhá strana bude počuť čisto a zrozumiteľne.
Headset Genius HS-200C je ideálnym riešením pre internetovú komunikáciu. Nastaviteľná veľkosť a mäkké náušníky zaistia maximálne pohodlie a vďaka mikrofónu umiestnenému na kábli vás druhá strana bude počuť čisto a zrozumiteľne.
Základná špecifikácia:
| Mikrofón: | Áno |
| Frekvenčný rozsah: | 20–20 000 Hz |
| Citlivosť: | 105 dB |
| Dĺžka kábla: | 1.8 m |
| Farba: | čierna |
| Konektor: | 2× 3,5 mm jack + redukcia na 1× 3,5 mm jack |
| Rozmer: | 170 × 137 × 43 mm |
| Hmotnosť: | 57 g |
| Hmotnosť | 0.101000 |
|---|---|
| Výrobca | Genius |
| Ean | 4710268262121 |
| Farba | čierna |
| Eko produkt | Nie |




































































































































































