Genius GX Gaming Scorpion K7 Copilot klávesnica káblová (USB) CZ/SK, čierna
Kód
31310054403
15,47 € 12,58 €
Do 3 dní Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný za 3-4 pracovné dni.
Kategória: Klávesnice
Genius GX Gaming Scorpion K7
Herná klávesnica Scorpion K7 ponúka programovateľné makro tlačidlá a LED podsvietenie v siedmich farbách. Samozrejmosťou je funkcia Anti-ghosting pre 19 kláves, ktorá umožňuje ich súčasné stlačenie bez obmedzenia funkčnosti. Určite taktiež poteší samostatná klávesa pre vyvolanie AI asistenta Windows Copilot (pre Windows 11 a vyšší). Pripojenie je možné jednoducho realizovať cez 1,8 m dlhý USB kábel.
Základná špecifikácia:
| Typ klávesnice: | membránová |
| Typ pripojenia: | USB |
| Podsvietenie: | LED - 7 farieb |
| Anti-ghosting: | Ano - 19 kláves |
| Multimediálne klávesy: | Nie |
| Layout: | CZ/SK |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka kábla: | 1.8 m |
| Rozmer: | 449 x 138 x 37 mm |
| Hmotnosť: | 706 g |
| Hmotnosť | 0.897000 |
|---|---|
| Výrobca | Genius |
| Ean | 4710268261247 |
| Typ | káblová (USB) |
| Farba | čierna |
| Eko produkt | Nie |




































































































































































