Flash disk USB Premium Q-CONNECT 2.0, 8 GB
Kód
QC011478
6,99 € 5,68 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Kategória: Flash USB - USB kľúče
Ideálny Flash disk na uchovávanie dokumentov, programov a pod. Farba strieborná. Kapacita 8 GB.
| Hmotnosť | 0.010000 |
|---|---|
| Výrobca | Q-connect |
| Ean | 5705831114784 |
| Šírka | 12 mm |
| Farba | strieborná |
| vyska | 39 mm |
| Eko produkt | Nie |
| Hĺbka | 4.6 mm |
| Materiál | - |






































































































































































