Flash disk USB Premium Q-CONNECT 2.0, 32 GB
Kód
QC011480
9,99 € 8,12 €
Na otázku O dostupnosti tovaru Vás budeme informovať v čo najkratšom čase od vytvorenia objednávky.Kategória: Flash USB - USB kľúče
Ideálny Flash disk na uchovávanie dokumentov, programov a pod. Farba strieborná. Kapacita 32 GB.
| Hmotnosť | 0.010000 |
|---|---|
| Výrobca | Q-connect |
| Ean | 5705831114807 |
| Šírka | 12 mm |
| Farba | strieborná |
| vyska | 39 mm |
| Eko produkt | Nie |
| Hĺbka | 4.6 mm |
| Materiál | - |






































































































































































