Defender reproduktor BOOMER 50, Li-Ion, 1.1, 50W, čierny, regulácia hlasitosti, LED podsvietenie, BT 5.0, TWS, 90Hz-20KHz
Kód
65450
Defender reproduktor BOOMER 50
Zoberte si so sebou hudbu kamkoľvek
Radi počúvate hudbu? A čo takto počúvať ju kdekoľvek? Ak hľadáte kvalitný prenosný reproduktor za skvelú cenu tak BOOMER 50 je stvorený priamo pre vás. LED podsvietenie vytvorí ideálnu atmosféru v každej miestnosti a pripojenie pomocou Bluetooth 5.0 nebolo nikdy jednoduchšie. Iba spárujete svoj telefón s týmto reproduktorom a môžete začať svoju párty. Navyše má BOOMER 50 aj vstavaný mikrofón, takže sa dá tento reproduktor používať ako handsfree a telefonovať, ak máte plné ruky práce. Bočné pasívne reproduktory sa postarajú o to, aby hudba bola vždy v tej najlepšej kvalite. BOOMER sa pýši aj informačným LED displayom, kde nájdete všetky potrebné informácie.
Vstavané rádio aj MP3 prehrávač
Stojan na telefón a praktický držiak
BOOMER sa pýši aj praktickým stojanom na váš telefón - kedy si ho môžete pohodlne umiestniť na tento reproduktor. Pri prenášaní je tu praktický držiak.
Základná špecifikácia:
| Typ: | 1.1, mono |
| Výkon: | 50 W |
| Citlivosť: | 75 dB |
| Frekvenčný rozsah: | 90 - 20.000 Hz |
| Veľkosť meniča: | 1 ? 6.5", 1 ? 1.5" |
| Impedancia: | 4 Ohm |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Dosah: | 10 m |
| Podsvietenie: | Áno - LED |
| Rozhranie: | 6,3-mm jack, AUX audio vstup, Micro-SD, USB |
| Vstup pre mikrofón: | 6,3-mm jack |
| Displej: | Áno, LED |
| Funkcia vypnutia podsvietenia: | Áno |
| Napájanie: | Li-Ion akumulátor nebo z USB, 5 V |
| Kapacita akumulátoru: | 3600 mAh |
| Výdrž batérie pri 50 % / 75 % maximálnej hlasitosti: | 5 / 4 h |
| Doba nabíjania: | 5 h |
| Vstavané FM rádio: | Áno |
| Podpora pamäťových kariet Micro-SD: | Áno |
| Maximálna podporovaná veľkosť pamäťovej karty/USB flash disku: | 128 GB |
| Formáty prehrávania zvuku: | MP3 |
| True Wireless Stereo (TWS): | Áno |
| Materiál: | PVC + kov |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 245 x 300 x 245 mm |
| Hmotnosť: | 3.20 Kg |
| Hmotnosť | 4.200000 |
|---|---|
| Výrobca | DEFENDER |
| Ean | 4745090823851 |
| Typ | 1.1 |
| Farba | čierna |
| Eko produkt | Nie |






































































































































































