Čistiaca utierka 1-vrstv. TORK Heavy-Duty biela, návin 107 m, W2
Kód
HY530137
72,99 € 59,34 €
1 pracovný deň Tovar objednaný do 15:00 hod. v pracovný deň, Vám bude expedovaný nasledujúci pracovný deň.Kategória: Papierové utierky
Viacúčelová čistiaca utierka Tork Heavy-Duty je vysoko absorpčná, hrubá a veľmi odolná, pričom vydrží silné utieranie bez toho, aby sa rozpadla. Možno ju použiť s väčšinou rozpúšťadiel a odstraňuje olej, mastnotu, vodu a odolné škvrny rýchlo a účinne, pričom chráni ruky pred vysokou teplotou a poškriabaním o kovové predmety. Túto utierku možno použiť v stojanových dávkovačoch Tork na podlahu či na stenu, ktoré sú vyvinuté pre bezpečnosť a účinnosť, prípadne v zásobníkoch so stredovým odvíjaním Tork Maxi alebo zásobníkoch na kotúč v boxe, ktoré sú vyvinuté pre dávkovanie jednou rukou.
Šírka kotúča: 32cm
Počet útržkov: 208ks
Dĺžka útržku: 38cm
Farba: biela
Šírka kotúča: 32cm
Počet útržkov: 208ks
Dĺžka útržku: 38cm
Farba: biela
| Hmotnosť | 2.950000 |
|---|---|
| Výrobca | TORK |
| Ean | 7322540057553 |
| Šírka | 31.5 cm |
| Typ | v roliach |
| Farba | biela |
| Rozmer | 38 x 32 cm |
| dĺžka | 38 cm |
| Eko produkt | Áno |
| Hrúbka | 1-vrstvové |
| Materiál | celulóza / polyester |






































































































































































